US Performance, merkez olarak Türkiye' de Ankara'da bulunmaktadır ve 15 senedir profesyonel motor yönetim sistemleri yazılımları geliştirmektedir. Senelerce yapılan araştırmaların ve düzenli çalışmaların sonucunda, içten yanmalı motorlar,otomobil teknolojileri ve her çeşit araç modifikasyonu üzerine tecrübe kazanmıştır.

 

Bütün geliştirdiğimiz araç yazılımlarımız firma bünyemizde ve dünyanın önde gelen chip tuning firmalarının son teknoloji sistemler kullanılarak, yapılan testler sonucunda, en güvenilir sürüş, yakıt tasarrufu ve maximum güç deneyimi sunmaktadır.


En iyi ve en son teknolojik yöntemler kullanılarak, sizlere Chip Tuning ve araç modifiyesi hakkında bütün bilgimizi sunuyoruz.

 

Firmamızın temel teknik verimliliği müşteri hizmeti ve %100 müşteri memnuniyeti yanı sıra, performans ürünleri ve performans üzerine olan tutkumuzun dışa vurumudur.


US Performance chip tuning (maximum performans), yakıt ekonomisi, stand alone engine management (harici beyin) programlaması ve montajı üzerine kurulmuştur. Günümüzde ki bütün yeni nesil dizel, turbo benzinli ve atmosferik motorların beyin programlamasını kolaylıkla ve en güvenilir şekilde uygulamaktayız.

  

©2017 us-performance, All Rights Reserved. <antionline>